Motorówka Bayliner 285 była dla nas nie lada wyzwaniem. Zaczeliśmy do detailingu pokładu ponieważ jednostka ta stała nie pływana 3 lata. Pokład pokrywał osad, rdza i żywica z drzew pod którymi była sezonowana. Po oczyszczeniu pokładu dokonaliśmy napraw ubytków w żelkocie. No koniec cała łódź została wypolerowana włącznie z okuciami i relingami. Dopiero tak przeprowadzony detailing motorówki pozwolił nam dokonać oklejenia kadłuba folią.
Oklejanie łodzi to nie tylko folia, to szereg przygotowań. W Creative Connection nie zapominamy o podstawach i usługę wykonujemy od początku do końca. Detailing i oklejanie folią to świetny sposób na odnowienie wyglądu każdej motorówki, łodzi, jachtu czy innej jednostki pływającej, co doskonale widać na załączonych zdjęciach, oraz filmie z oklejania Baylinera 285 przez ekipę z Creative Connection z Mrągowa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń pod numer 690 552 143 lub napisz którą usługa jesteś zainteresowany. Udzielimy Ci również niezbędnych informacji i doradzimy co najlepiej wybrać.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości