Nowe rozwiązania i indywidualne podejście

 

The sky is the limit.

Creative Connection – kreatywność i skuteczność 

Creative Connection to czołowa agencja reklamowa działająca w Mrągowie. Swoim zasięgiem obejmuje również takie miasta jak Kętrzyn, Mikołajki, Biskupiec, Giżycko i inne okoliczne miasta w których wykonuje projekty.

Nasza agencja reklamowa może pochwalić się już niemal 10 letnim doświadczeniem i nie zamierzamy na tym poprzestać. 

Oferujemy kompleksowe usługi reklamowe, obejmujące wszystkie aspekty wytwarzania oznakowań od projektu, wizualizacji, planowania, aż po sam montaż. Zaufały nam już setki klientów, a Ty możesz być następnym. Jesteśmy naprawdę dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory i zawsze staramy się być lepsi. Zainwestowaliśmy w najnowsze technologie i konsekwentnie oferujemy naszym klientom rozwiązania, które zapewniają energooszczędność i niskie koszty utrzymania. W Creative Connection możesz nie tylko kupić reklamę, ale zapewnić sobie zyski ze sprzedaży swoich produktów lub usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

g

Analizujemy

Zbieramy dane i analizujemy rynek. Reklamę kierujemy do ściśle określonej grupy docelowej. W taki sposób obniżamy koszty Twojej kampanii i gwarantujemy sukces przekazu.

j

Projektujemy

Projektowanie grafiki jest dla nas jak powietrze. Oferujemy identyfikacje wizualną Twojej firmy, banery, ilustracje reklamowe, zdjęcia i filmy. Projekty dostosujemy do Twoich wymagań, branży i sprawimy, że całość będzie w pełni spójna z Twoim logo, wizytówkami, papierem firmowym, odzieżą a nawet wystrojem firmy.

Wykonujemy

Projekt, to nie wszystko co oferujemy. Każdy produkt i element kampanii reklamowej wykonujemy sami. Trzymamy rękę na pulsie. Dzięki temu mamy kontrolę nad finalnym produktem lub usługą.

Jak działamy

KONSULTACJA

 

Zadowolenie klienta to znaczy dobra komunikacja. Na nią stawiamy na samym początku tworzenia reklamy. Poświęcamy czas na zrozumienie Twojej firmy i Twoich oczekiwań. Chętnie spotkamy się z Tobą na miejscu lub w naszej firmie.

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA

 

Po konsultacji i ustaleniu planu kampanii przechodzimy do działania. Tworzymy reklamy od początku do końca. Zarówno projekt jak i sama produkcja reklamy odbywa się w naszej firmie. Graficy, monterzy i wykonawcy Creative Connection zawsze realizują swoją pracę na najwyższym poziomie. Jakość to nasze drugie imię.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

 

Właściwa realizacja projektu wymaga dobrego prowadzenia. Dlatego wszystkie projekty przesyłane są do Twojej akceptacji. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie reklamy, designu i projektowania, dlatego Twoje sugestie przekładamy na niesamowite projekty końcowe, akceptowane bezpośrednio przez Ciebie. Kontakt i dobra komunikacja to połowa sukcesu i miłej współpracy, a na tym nam zależy.

INSTALACJA I SPEŁNIENIE

 

Montaż i odbiór reklamy wykonujemy w dogodnym dla Ciebie terminie.
Możliwość montażu się przedłuża ? Spokojnie, Twoja reklama jest bezpieczna pod dachem Creative Connection. Instalacja projektu to już właściwie zamknięcie procesu produkcji reklamy. W tym miejscu nasza praca dobiega końca, a praca reklamy stworzonej przez nas, właśnie się zaczyna. 

Zaczynamy współpracę ?

Zadzwoń pod numer 690 552 143 lub napisz do nas. Przedstaw nam swoje pomysły i razem rozpocznijmy proces tworzenia Twojej nowej reklamy. 

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości